BELYSNING / Golvlampor / Golvlampbord 10381006
*
nr 1038 1006
Golvlampbord
1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:02:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 05:26:03
1
1.100 kr
12/5 06:40:36
2
1.000 kr
12/5 06:40:36
1
1.100 kr (Budbetjänt)
12/5 06:40:43
2
1.200 kr
12/5 08:42:12
1
1.500 kr
12/5 18:58:44
3
2.400 kr
16/5 19:49:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampbord golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
-
4155 Golvlampor
ett par, Lilux, Hans Eichenberger, Krom, höj/sänkb..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27
*
Golvlampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1006
Golvlampbord
1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 05:26:03 | 1 | 1.100 kr |
12/5 06:40:36 | 2 | 1.000 kr |
12/5 06:40:36 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:40:43 | 2 | 1.200 kr |
12/5 08:42:12 | 1 | 1.500 kr |
12/5 18:58:44 | 3 | 2.400 kr |
16/5 19:49:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampbord golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
-
4155 Golvlampor
ett par, Lilux, Hans Eichenberger, Krom, höj/sänkb..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:27